Üdvözöljük! Oldaltérkép

Kollégiumunk környezete

3 ágyas szoba

Szobák

Jelenleg a 60 fő diák 28 szobában került elhelyezésre, ebből 1 szoba 4 ágyas, 10 szoba 3 ágyas, 12 szoba kétágyas, és két szoba 1 ágyas. A szobában mindenki számára biztosított a saját íróasztal is. Több szobának van saját fürdőszobája, de szintenként és folyosónként mindenhol található két közös zuhanyzó.

Tanuló

A két tanulócsoport diákjai egy-egy tanulószobában tanulnak.

Étkező

Az új épületszárny földszintjén kapott helyet a tágas étkező és a melegítőkonyha, ahol a napi kétszeri étkezést (reggeli és vacsora) biztosítjuk a növendékeinknek.

kápolna

Kápolna

A reggeli és esti imák, valamint a heti egy kollégiumi szentmise helyszíne.

Számítógépterem

Kollégiumunk számítógépterme elsősorban tanulmányi célokat szolgál. A gépek rendelkeznek gyors internet csatlakozással, s lehetőség van nyomtatásra, fénymásolásra is.

Könyvtár

Kis könyvtárunk kb. 1300 kötetes könyvállománnyal rendelkezik, melynek nagyobbik részét a hitéleti kiadványok és a szépirodalom alkotja. A könyvtár gyűjteményét kiegészíti egy több száz darabos videokazetta-gyűjtemény.

társalgó

Társalgó

A vendégek fogadásának helyszíne, esténként pedig az itt található tv-készülék, a DVD- és video lejátszók, társasjátékok nyújthatnak kikapcsolódást a lányok számára.

A szabadidő hasznos eltöltését szolgálja ezeken felül a tornaszoba, a zongoraszoba, valamint a kertben található pingpongasztal is.